تجارک | تجارک، ارائه دهنده‌ی راه‌کارهای زیبا برای کسب و کار شما؛ به‌سادگی حضور و غیاب کنید و از گزارش‌های آنلاین لذت ببرید.تجارک

درباره تجارک

تجارک مجموعه ابزارهایی ساده و کاربردی را به‌صورت یکپارچه در اختیار کسب و کارهای مدرن و همینطور تجارت‌های سنتی مایل به حرکت به‌سوی تکنولوژی قرار می‌دهد.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و گسترش کسب و کارهای مدرن مبتنی بر وب، احتیاج به ابزارهایی مدرن برای رفع نیازهای روزمره، جرقه‌ای برای تولد تجارک بود. تجارک مجموعه ابزارهایی ساده و کاربردی را به‌صورت یکپارچه در اختیار کسب و کارهای مدرن و همینطور تجارت‌های سنتی مایل به حرکت به‌سوی تکنولوژی قرار می‌دهد.

قابل توجه اینکه علاوه‌بر توسعه‌ی خدمات اصلی، بخش‌های کوچک‌تر و کاربردی در روند توسعه به آن افزوده خواهند شد.

سرویس حضور و غیاب

هسته‌ی اصلی تجارک، سامانه حضور و غیاب متفاوت آن نسبت به نمونه‌های موجود است. طراحی مدرن و چشم‌نواز، بی‌نیاز به تهیه سخت‌افزار، اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی، آنلاین و لحظه‌ای بودن گزارشات و مهم‌تر از همه تفاوت آن، از بارزترین مزایای سرویس حضور و غیاب تجارک است.

گزارش روزانه

در اغلب مجموعه‌ها دریافت گزارش روزانه از کارکنان به‌عنوان بخشی مهم از برنامه‌ریزی سازمانی است. از طرفی به دلایل گوناگون کارکنان تمایل چندانی به این عمل ندارند. با به‌خدمت گرفتن شبکه‌های اجتماعی علاوه‌بر روش‌های کلاسیک ثبت گزارش روزانه، تجارک امکان دریافت گزارش کار را از طریق توییتر و تلگرام نیز امکان‌پذیر کرده و عملکردهای جدیدی را نیز ارائه می‌دهد.

محاسبه حقوق و دستمزد

پیچیدگی‌های روش محاسبه حقوق و دستمزد ماهیانه در ایران، برای بسیاری از کسب و کارهای خرد دست و پاگیر بوده و نیاز به روش‌های ساده‌تری برای محاسبه سال‌هاست که نیاز بسیاری از کسب و کارهاست. تجارک علاوه بر پشتیبانی از روش‌های سنتی ولی سخت، راه‌حل‌هایی ساده برای حقوق ماهیانه کارکنان ارائه می‌دهد تا کارکنان امروزی، فیش‌های حقوقی مدرن و زیبا را هم تجربه کنند.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.