تجارک | تجارک، ارائه دهنده‌ی راه‌کارهای زیبا برای کسب و کار شما؛ به‌سادگی حضور و غیاب کنید و از گزارش‌های آنلاین لذت ببرید.تجارک

مسئولیت اجتماعی تجارک

مسئولیت اجتماعی به نقش ما در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن هستیم اشاره می‌کند و هدف آن کسب‌وکار مسئولانه‌ی همراه با تولید ثروت است.

مسئولیت اجتماعی به نقش ما در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن هستیم اشاره می‌کند و هدف آن کسب‌وکار مسئولانه‌ی همراه با تولید ثروت است.

موضوع مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها و شرکت‌ها نسبت به جامعه از جمله موضوعات مهمی است که در سال‌های اخیر مورد اهمیت قرار گرفته است. مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها مرتبط با مسئولیت سازمان در برابر جامعه، انسان‌ها و محیطی است که در آن فعالیت می‌کند. این مسئولیت فراتر از قوانین مرسوم و منافع مالی سازمان بوده و پیشرفت منافع اجتماعی را دنبال می‌کند.

مسئولیت‌های اجتماعی تجارک

براساس تعاریفی که از مسئولیت اجتماعی شد، تجارک نیز خود را در قبال جامعه متعهد دانسته و در کنار تلاش جهت ارائه خدمات خلاقانه و اثربخش، همواره مسئولیت اجتماعی از مهم‌ترین ماموریت‌های تجارک بوده و به‌امیدخدا خواهد بود.

دوست‌دار محیط‌زیست

با وجود پیشرفت تکنولوژی، متاسفانه همچنان علاقه به استفاده از کاغذ قابل پذیرش‌تر از روش‌های مدرن است؛ یکی از اهداف تجارک تلاش برای تغییر این عادت و کمک به حذف کاغذ از زندگی روزمره و درنتیجه حفظ محیط‌زیست است.

تجارک با حذف صددرصدی استفاده از کاغذ و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی توانسته اقدامی مهم در زمینه حفظ محیط‌زیست داشته باشد. از میزان صرفه‌جویی تجارک در مصرف کاغذ آگاه شوید.

فعالیت‌های خیرخواهانه

یکی از ارزشمندترین سرمایه‌‌ی سازمان‌های خیریه، فعالیت و مشارکت داوطلبانه افرادی است که مهارت و سرمایه خود را بدون هیچ چشم‌داشتی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

تجارک نیز با توجه به ماموریت خود در راستای کمک به فعالیت‌های خیرخواهانه، خدمات خود را با افتخار و به‌صورت رایگان دراختیار آنان قرار می‌دهد. برای استفاده از این خدمات، درخواست خود را همراه با مدارک احراز هویت به مرکز پشتیبانی تجارک ارسال نمایید.

بکارگیری نیروهای باانگیزه

ویژگی چشم‌گیر و بارز هر سازمانی وجود نیروی‌ انسانی باانگیزه و متخصص است که نقشی بنیادین در رشد و توسعه دارند. ما هم در این راستا و برای خدمت به سرزمین‌مان، به دنبال جوانان ایرانی خلاق و باانگیزه هستیم تا با کمک هم برترین‌ها را بسازیم و اثرگذار باشیم. به ما بپیوندید و در مکانی متفاوت رشد کنید.

مشتری‌مداری و کسب رضایت کامل

جلب مشارکت مردم و حضور ارزشمند آنان در تجارک باعث افتخار ما بوده و به‌منظور قدردانی از این حمایت، تجارک نیز خدمات متقابلی را برای افزایش رضایت مشتریان خود ارائه می‌کند. این خدمات در بازه‌های زمانی متفاوت ارائه‌شده و در راستای ماموریت مشتری‌مداری و ارج نهادن به این حضور گرانبها می‌باشد.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.